Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Про створення Комітету з управління реалізацією Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року

З метою реалізації Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року, затвердженої рішенням тридцять дев’ятої сесії міської ради YI скликання від 12.07.2013 № 10 та встановлення громадського контролю за її впровадженням, розпорядженням міського голови від 29.08.2013 №340-р створено Комітет з управління реалізацією Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року.

Комітет є правонаступником робочої групи з розробки Стратегії, до складу якого включено представників депутатського корпусу, виконавчого комітету, бізнесу і громадськості міста.

Затверджено Положення про Комітет з управління реалізацією Стратегії, метою якого є забезпечення проведення моніторингу та оцінки реалізації Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року. Робота Комітету здійснюється на принципах законності, об’єктивності, гласності, колегіальності, ефективності проведеного моніторингу та оцінки реалізації Стратегії для досягнення визначених місії та бачення розвитку майбутнього міста.

Моніторинг та оцінка реалізації Стратегії є окремим етапом процесу стратегічного планування розвитку міста, які передбачають збір та аналіз інформації, необхідної для забезпечення досягнення очікуваних результатів визначеної місії, стратегічних пріоритетів та бачення розвитку міста.

Результати моніторингу оприлюднюються шляхом розміщення відповідної інформації на сайті міської ради http://rada.berdyansk.net/?cat=26 у розділі “Стратегічний розвиток”, а також шляхом публікацій у засобах масової інформації, видання окремих брошур, буклетів тощо.


  • Вконтакте