Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Голова БСПП (р) Владислав Пономаренко закликав промисловців та підприємців взяти активну участь у підготовці святкування 70-річчя визволення Бердянська

Звернення голови БСПП (р) Владислава Пономаренка до промисловців і підприємців Бердянська:
«Шановні колеги! У Бердянську закінчився курортний сезон. Разом із владою підприємці міста забезпечили гідний рівень його проведення і зробили заділ на майбутнє. Але життя не стоїть на місці і йде вперед.
Запрошую до співпраці промисловців і підприємців міста в питанні створення нових робочих місць, впровадження нових технологій, економії енергоресурсів, підвищення культури виробництва, до вирішення соціальних питань. Ці проблеми зачіпають кожного з нас і актуальні в цілому для міста. Давайте ними займатися спільно. Бердянський союз промисловців і підприємців (роботодавців) готовий надавати всіляке сприяння в цих питаннях.
Хочу звернути також увагу на те, що зараз в області йде підготовка потрійної угоди влади, профспілок та роботодавців. Ми повинні взяти участь у цій справі, підняти хвилюючі питання з тим, щоб соціальне партнерство відбулося на діловому конструктивному рівні.
Давайте також не забувати про те, що ми з вами мешканці нашого рідного Бердянська. І попереду нас чекає велике свято. Промисловці та підприємці поділяють стурбованість мера Бердянська підготовкою до Дня міста та відзначення 70-річчя визволення Бердянська від німецько-фашистських загарбників. Звертаюся до всіх керівників підприємств і організацій, підприємців, давайте візьмемо найактивнішу участь у підготовці до цього свята! Давайте відзначимо співробітників, приділимо увагу ветеранам та надамо їм посильну допомогу! Це наше спільне свято. Відзначимо його на гідному рівні!»

  • Вконтакте