Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

 • Президент
 • Урядовий портал
 • Верховна рада Украъни
 • Запоризька обласна рада
 • Запоризька обласна державна адміністрація
 • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
 • Ассоцiацiя мiст України
 • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

УВАГА, КОНКУРС!

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Відомості про об’єкти оренди:

 1. Частина нежитлової будівлі першого поверху, площею 4,10 кв.м, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 95. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 68,67 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – під відділення банку.
 2. Приміщення, площею 670,10 кв.м, (повністю або частково) в нежитловій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 9,98 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 3. Нежитлова окреморозташована будівля, площею 415,20 кв.м, що знаходиться за адресою:            м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 9,08 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 4. Вбудовані нежитлові приміщення, площею 55,10 кв.м, підвального поверху нежитлової будівлі центрального ринку, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 38 / пр. Праці, 31. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 40,82 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 5. Вбудовані нежитлові приміщення, площею 102,30 кв.м, підвального поверху нежитлової будівлі центрального ринку, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 38 / пр. Праці, 31. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 40,82 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 6. Нежитлове вбудоване приміщення, площею 15,0 кв.м, в основній будівлі центрального ринку, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 38 / пр. Праці, 31. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 61,27 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 7. Нежитлові вбудовані приміщення, площею 321,0 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Правди, 7. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 25,96 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 8. Частина холу, площею 5,0 кв.м, вбудована в перший поверх дитячої поліклініки, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 6. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 34,77 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – торгівля товарами дитячого призначення (книги, іграшки, одяг).
 9. Двоповерхова будівля з підвалом, розташована за адресою: м. Бердянськ, Комунарів, 23, площею 1341,0 кв.м, (повністю або частково). Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,12  грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 10. Нежитлове приміщення, площею 19,30 кв.м, першого поверху семиповерхового будинку хірургічного комплексу, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Комунарів, 23. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 35,04 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – аптечний пункт.
 11. Частина навісу літ. «Щ», площею 45,05 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 7,08 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 12. Нежитлова будівля літ. «Х», площею 67,90 кв.м, розташована за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 8,92 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 13. Нежитлове приміщення, площею 43,0 кв.м, розташоване за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 49,73 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 14. Нежитлове приміщення, площею 14,50 кв.м, розташоване за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 27. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 49,74 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 15. Нежитлове приміщення, площею 20,10 кв.м, розташоване за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 27 з особливими умовами: «Пільгове обслуговування підприємців, які здійснюють торгівлю на центральному ринку».  Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 35,10 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – громадська вбиральня.
 16. Нежитлове приміщення, площею 57,50 кв.м, розташоване за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 27. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 49,58 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 17. Нежитлові вбудовані приміщення, площею 121,14 кв.м, в одноповерховій нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Потійська, 10-б. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 12,96 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 18. Нежитлові вбудовані приміщення, площею 159,40 кв.м, першого поверху десятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 103 / вул. Херсонська, 24. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 36,83 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.
 19. Споруда автобусної зупинки «Технікум харчової промисловості» (парна сторона) з цегляною огорожею, площею 21,0 кв.м, розташована в м. Бердянськ по пр. Пролетарському. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 13,44 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.
 20. Споруда автобусної зупинки «Технікум харчової промисловості», площею 19,0 кв.м, розташована в м. Бердянськ по пр. Пролетарському (непарна сторона). Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 14,96 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.
 21. Споруда автобусної зупинки «Азовкабель» (район колишньої їдальні, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ,  вул. Кабельників, 2), площею 87,30 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 12,61 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.
 22. Споруда зупинки громадського транспорту, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пр. Пролетарський, парний бік, біля магазину «АТБ», площею 30,0 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 15,09 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – за призначенням.
 23. Споруда зупинки громадського транспорту, розташованої за адресою: в м. Бердянськ, на перехресті вул. Халтуріна та вул. Л.Українки, площею 18,50 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 13,20 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – за призначенням.
 24. Споруда автобусної зупинки, площею 17,20 кв.м, розташована в м. Бердянськ по вул. Калініна (парна сторона). Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 9,42 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням.
 25. Споруда громадської вбиральні, розташованої в місті Бердянськ, в районні перехрестя вул. Приморської та вул. Менжинського (в районі пляжу Ліски), площею 15,0 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди – за 1 кв.м не менше, ніж 31,88 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – для надання санітарно-гігієнічних послуг.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об’єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім’я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних  осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

-        для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі: 01 жовтня 2013 р..

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім´я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської Ради, 2, каб. № 56.

Конкурс відбудеться 04 жовтня 2013 р. о 10:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48.

За довідками про проведення конкурсу звертайтеся до каб. № 58 виконкому або за т.3-51-65.

 • Вконтакте