Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

17.09.2013 року відбулося святкування 60-річчя створення Українського товариства сліпих (УТОС) Бердянського учбово-виробничого підприємства

17.09.2013 року відбулося святкування 60-річчя створення Українського товариства сліпих (УТОС) Бердянського  учбово-виробничого підприємства.  04.09.1953 року рішенням Центрального правління Українського товариства сліпих, у місті Бердянську було створено підприємство для трудової реабілітації осіб з порушенням  зору.  Громадяни, які з різних причин втратили зір, мали можливість улаштуватися на роботу.

Підприємство поступово розвивалося, працюючи з провідними підприємствами  міст Бердянська та Запоріжжя, які постачали підприємству сировину для виготовлення різних видів продукції.

На сьогодні на підприємстві працює 33 працівника, з яких 22 — мають інвалідність та займаються виготовленням потрібної та затребованої на ринках України продукції – дроти для побутових електроприладів, архівні  ящики, постільна білизна, подушки, матраци та інше. Так, у 2012 році обсяг виробництва продукції  склав 325,0 тис.грн. Керує підприємством Скиба Віктор Григорович, який працює на підприємстві з 1975 року та очолює його з 1986 року і вже 27 років є його директором.

При постійній підтримці держави та міської влади підприємство розвивається, де праця кожного працівника заслуговує уваги та глибокої поваги, кожний працівник має право стати активним повноправним членом громади.

На підприємство трудовий колектив та керівника підприємства прийшли привітати із святом голова правління обласної Запорізької організації Українського товариства сліпих Авакян Н.С. та її заступник Пошукай О.М., представники виконавчого комітету Бердянської міської ради: начальник управління економіки Герасименко Ю.В. та начальник управління праці та соціального захисту населення Токмань Н.А., голова правління Бердянської регіональної асоціації інвалідів Кисель О.Г. Були поздоровлення та подарунки  від гостей  святкування, святковий концерт за участю членів трудового колективу.

  • Вконтакте