Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Підведення підсумків проведення міської виставки – ярмарки “Бердянськ – 2013”

20.09.2013 року у міськвиконкомі відбулося засідання щодо підведення підсумків проведення міської виставки – ярмарки “Бердянськ – 2013”.

На засідання було запрошено членів організаційного комітету з проведення виставки – ярмарку , учасників виставки – ярмарку “Бердянськ – 2013”, ЗМІ.

Підсумки проведення міської виставки – ярмарку “Бердянськ — 2013” підводила заступник міського голови Гончарова Н.І., яка відзначила, що кількість учасників щорічно збільшується і в цьому році склала 102 суб’єкти господарювання. Змінюється склад учасників, у виставці прийняло участь багато учасників з різних місць України. Покращилося оформлення і дизайн експонатів та торговельних місць.

Виставка-ярмарок пройшла організовано, мешканці та гості міста з великим задоволенням знайомилися з продукцією та послугами, що були представлені суб’єктами господарювання.

Про результати проведення міської виставки – ярмарку “Бердянськ – 2013” доповів виконавчий директор Бердянської Спілки промисловців та підприємців (роботодавців), заступник голови оргкомітету з проведення виставки Антонов М.А., який разом з заступником міського голови Гончаровою Н.І. вручив дипломи і грамоти усім учасникам міської виставки – ярмарку “Бердянськ – 2013” та подякував за участь й особливе ставлення до святкування 70-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та святкуванню 186 – річниці міста.

  • Вконтакте