Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Рішення виконкому №350 «Про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів м.Бердянськ»

Керуючись ст.58 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста та з метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти у дошкільних навчальних закладах    (далі –ДНЗ), спрощення процедури обліку дітей до вступу у ДНЗ виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м.Бердянськ (додається).

 

            2. Відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів виконкому Бердянської міської ради (Царакаєв В.П.) розробити програмне забезпечення для електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів.

 

            3. Відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради    (Кондратюк Н.П.) впровадити в діяльність та підтримувати систему в актуальному стані, внести відповідні зміни до посадових інструкцій (контрактів, договорів) керівників ДНЗ.

 

            4. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити це рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бердянської міської ради.

           

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шаповал Л.С.

 

Міський  голова                                                                         О.А.Бакай

 

  • Вконтакте