Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

До уваги суб’єктів господарювання міста Бердянська!

5-7 листопада 2013 року у м. Київ та 20-22 листопада 2013 року у м. Харкові Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з GIZ проводить черговий відбір серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.
Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн тощо.
Одним з найважливіших умов відбору є зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини та подальшої співпраці для розвитку економіки регіону.
З умовами стажування та вимогами до кандидатів можна ознайомитись на сайті www.inwent.org.ua. Конкурсний відбір буде проходити за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.
Інформацію про кандидатів для участі в вищезазначеному заході надсилати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у термін до 01.11.2013 року на електронну адресу 2246697@mail.ru.
Додаткову інформацію можливо отримати в Регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, Запорізька облдержадміністрація, к. 702, тел. 239-04-49 (контактна особа Іванченко Дар’я Миколаївна) та в Секретаріаті Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (тел./факс: (044) 285-62-89, 285-51-82).

5-7 листопада 2013 року у м. Київ та 20-22 листопада 2013 року у м. Харкові Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з GIZ проводить черговий відбір серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн тощо.Одним з найважливіших умов відбору є зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини та подальшої співпраці для розвитку економіки регіону.З умовами стажування та вимогами до кандидатів можна ознайомитись на сайті www.inwent.org.ua. Конкурсний відбір буде проходити за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.Інформацію про кандидатів для участі в вищезазначеному заході надсилати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у термін до 01.11.2013 року на електронну адресу 2246697@mail.ru.Додаткову інформацію можливо отримати в Регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, Запорізька облдержадміністрація, к. 702, тел. 239-04-49 (контактна особа Іванченко Дар’я Миколаївна) та в Секретаріаті Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (тел./факс: (044) 285-62-89, 285-51-82).

  • Вконтакте