Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

  • Президент
  • Урядовий портал
  • Верховна рада Украъни
  • Запоризька обласна рада
  • Запоризька обласна державна адміністрація
  • Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області
  • Ассоцiацiя мiст України
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Депутати скоротили фінансування міських програм та спрямували кошти на зарплатню бюджетникам

Щойно завершилася позачергова сесія Бердянської міської ради. Єдина і головна причина її проведення — перерозподіл коштів міського бюджету. Оскільки у місті, як і по іншим регіонам держави, не вистачає грошей на виплату заробітної платні працівникам бюджетної сфери, а також на оплату енергоносіїв, використаних у цієї ж бюджетній сфері, що, до речі, відноситься до делегованих державою повноважень, депутатам було запропоновано зняти кошти з цілої низки міських програм та спрямувати їх на покриття дефіциту.
Після місяця підготовчої роботи депутати зняли 800 тис. грн. з виконавчого комітету, близько півтора мільйона гривень з житлово-комунального господарства та з інших напрямків, що відносяться до власних повноважень органів місцевого самоврядування. Разом набралося більше чотирьох мільйонів гривень. Усі ці гроші спрямовано на бюджетну сферу. З них 3,4 млн. грн. – на заробітну платню та майже 700 тис. грн. на оплату енергоносіїв.
Крім того, було здійснено перерозподіл коштів у сфері міської освіти. У результаті цього, на заробітну платню спрямовано ще 2,1 млн. грн.
До того ж у листопаді Бердянську виділено 3,5 млн. грн. державної дотації. Рішенням депутатів вона також спрямована на бюджетну сферу.
Таким чином на сьогодні у місті вистачить коштів на виплату заробітної платні бюджетникам за листопад та авансу за грудень. Ще 5,3 млн. грн. на грудневу зарплатню працівникам бюджетної сфери не вистачає.
Як підкреслив міський голова Олексій Бакай, на сьогодні місто вичерпало усі резерви і можливості, тож самотужки зібрати ще 5,3 млн. грн. не в змозі. Розраховувати приходиться лише на державну дотацію.

  • Вконтакте