Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Житлові субсидії

№ з/п

Вид допомоги Документи на підставі яких здійснюється призначення
1. Надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу 1.  Заява для усіх видів соціальної допомоги

2. Довідка про склад сім’ї.

3. Декларація про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

4.  Довiдка про доходи (встановленого зразку) кожного з зареєстрованих у житловому приміщенні працездатної особи за попередні 6 місяців перед зверненням (за місцем отримання доходів).

2. Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 1.  Заява для усіх видів соціальної допомоги

2.   Довідка про склад сім’ї.

3. Декларація про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні

4.  Довiдка про доходи (встановленого зразку) кожного з зареєстрованих у житловому приміщенні за попередній календарний рік та попередні 3 місяці перед місяцем звернення  (за місцем отримання доходів)

5.  Номер рахунку в банківській установі.


Останнє оновлення: 27-09-2013 14:44
  • Вконтакте