Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Пільги

№ з/п Вид допомоги Для  призначення подаються такі документи:
1. Персоніфікований облік та включення до Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб, які мають право на пільги (ветеранів війни, праці, ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ, реабілітованих громадян, визнаних інвалідами або які є пенсіонерами), чорнобильцям, багатодітним сім`ям 1. Заява довільної форми.

2.Посвідчення про право на пільгу (про статус) (ксерокопія).

3.Ідентифікаційний код (копія).

4.Ідентифікаційні коди членів сім`ї, які проживають з одержувачем пільг (ксерокопія).

5.Паспорт.

6.Довідка про склад сім`ї (видається в «Житлосервісах», ТОВ «Коменерго-Бердянськ»,об’єднаннях співвласників багатоповерхових будинків, вуличному комітеті.Довідки, видані вуличним комітетом, обмінюються в кабінеті № 22 міськвиконкому).

7.Свідоцтво про одруження (ксерокопія).

8.Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей (ксерокопія).

9.Рішення опікунської ради про особу, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги та проживає разом з ним (ксерокопія).

2. Прийом розрахунків від постачальників послуг за надані пільги ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби і органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, чорнобильцям, багатодітним сім`ям 1.Акт звірення взаємних розрахунків за наданні пільги (ф. 3-пільга).

2.Розрахунок наданих пільг в електронному виді, який підтверджується документально

(ф. 2-пільга).

3.Договір про взаємну співпрацю.

4.Ксерокопія довідки про реєстрацію підприємства в статуправлінні, оригінали пред’являються особисто.

5.Ксерокопія Положення або статуту.

6.Ксерокопія Рішення про затвердження тарифів.

3. Надання консультацій ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби і органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, чорнобильцям, пенсіонерам міліції звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років, військовослужбовцям які стали інвалідами під час проходження військової служби  та членам сімей військовослужбовців, які загинули або пропали безвісті під час проходження військової служби, пенсіонерам Служби безпеки та пожежної охорони, пенсіонерам прокуратур, багатодітним сім`ям, пенсіонерам бібліотек та бібліотечної справи, пенсіонерам спеціалістам із захисту рослин та дітей війни, щодо користування пільгами передбачених Законами України. Посвідчення про право на пільгу (про статус). Пред’являється особисто.
4. Оформлення документів для забезпечення інвалідів спецавтотранспортом 1.Заява встановленого зразку.

2.Довідка  МСЕК про інвалідність.

3.Паспорт .

4.Висновок ЛКК міста про наявність медичних показань у інваліда для забезпечення спец автотранспортом

5. Компенсаційна виплата  на бензин, ремонт, технічне обслуговування  автомобіля та на транспортне обслуговування 1.Заява довільного зразку.

2.Технічний паспорт про реєстрацію автомобіля на ім’я інваліда з відповідними відмітками органів Державтоінспекції про придатність автомобіля для експлуатації.

3.Копія посвідчення водія .

4.Копія довідки МСЕК про групу інвалідності.

Для виплати компенсації на транспортне обслуговування:

-заява встановленого зразку,

-висновок обласної МСЕК з встановленням медичних показників на забезпечення автомобілем.

5.Паспорт

6.копія пільгового  та пенсійного посвідчення

7.копія  ідентифікаційного коду

8.довідка з місця проживання

6. Оформлення документів для осіб похилого віку та інвалідів на постійне проживання до будинку-інтернату 1.Особиста  заява  про прийняття в будинок-інтернат (встановленого зразку).

2.Паспорт (копія).

3.Ідентифікаційний код (копія).

4.Посвідчення на отримання пільг (копія).

5.Довідка про склад сім׳ї.

6.Довідка про розмір призначеної пенсії.

7.Копія судового рішення щодо стягнення аліментів з дітей або родичів, які за законом повинні утримувати і доглядати особу, яка влаштовується в будинок-інтеранат (за наявністю).

8.Довідки МСЕК (копія).

9.Медична картка про стан здоров׳я (встановленого зразку).

10. 2 фотографії 3+4

11. Характеристика-клопотання з останнього місця роботи

7. Організація  безкоштовного капітального ремонту будинків інвалідам війни, особам, які мають особливі  заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб 1.Заява встановленого зразку.

2. Паспорт.

3. Пенсійне посвідчення.

4. Документ про право на пільгу.

5. Документ на житло (тех. Паспорт на дім, домова книга, ордер на квартиру, свідоцтво про приватизацію).

6. Довідка про склад сім’ї

8. Надання послуги з  призначення компенсації на придбання твердого та рідкого побутового  палива особам, які мають право на пільги 1. Заява для усіх видів соціальної допомоги.

2. Довідка про наявність у житловому приміщенні  пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

У разі смерті особи – одержувача компенсації члени сім’ї, які проживали разом з ним, можуть отримати компенсацію на підставі

1. Заяви одного з членів сім’ї поданої не пізніше закінчення бюджетного періоду.

2. Копії свідоцтва про смерть особи

3. Довідки про факт проживання членів сім’ї разом з особою, виданої в установленому порядку .

Оригінали всіх документів пред’являються особисто.

Особа, яка звертається за призначенням пільги вперше, подає документи, необхідні для включення інформації про неї до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003

9. Надання послуги з призначення пільги на придбання   скрапленого газу особам, які мають право на пільги 1. Заява для усіх видів соціальної допомоги

2. Довідка про наявність у житловому приміщенні  пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

У разі смерті особи – одержувача компенсації члени сім’ї, які проживали разом з ним, можуть отримати компенсацію на підставі

1. Заяви одного з членів сім’ї поданої не пізніше закінчення бюджетного періоду.

2. Копії свідоцтва про смерть особи

3. Довідки про факт проживання членів сім’ї разом з особою, виданої в установленому порядку .

Оригінали всіх документів пред’являються особисто.

Особа, яка звертається за призначенням пільги вперше, подає документи, необхідні для включення інформації про неї до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.


Останнє оновлення: 28-01-2013 17:14
  • Вконтакте