Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Секретар міської ради

Купцова Ірина Миколаївна

Дорогі бердянці!

Я щиро рада вітати Вас на офіційному сайті Бердянської міської ради.

Бердянськ сьогодні – це перлина Північного Приазов’я, курортне місто з населенням майже 100 тис. чоловік, один з мегаполісів, де сконцентровано величезний оздоровчий потенціал, зосереджена потужна кадрова база професійних працівників курортної сфери і фахівців високої кваліфікації. Історично склалося, що наше рідне місто з самого свого заснування було курортно-оздоровчим центром. На відпочинок і лікування в Бердянськ поспішають не тільки жителі України, але ближнього і далекого зарубіжжя, тому що наше місто асоціюється з ласкавим морем, яскравим сонцем і теплим піском.

Ми розвиваємося. Сьогодні наш край – один з найбільш привабливих міст України для впровадження великомасштабних інвестиційних проектів.

Бердянська міська рада серйозно працює над тим, щоб імідж нашого курорту був підкріплений реальними досягненнями. Так, Бердянськ показував високі показники в соціальному і економічному розвитку. Гідно він був оцінений на різних виставках в СНД і країнах далекого зарубіжжя. Підтвердженням тому є і той факт, що на свята, присвячені Дню міста, нас приїжджають вітати з багатьох куточків України та світу.

Наше місто по праву пишається своїми досягненнями і людьми, які зробили багато на благо рідного Бердянська та України.

Впевнена, що цей сайт допоможе його відвідувачам краще пізнати Бердянськ, наші курорти і наших невтомних трудівників. З його допомогою ви можете не тільки ознайомитися з офіційними документами, які приймають депутати міської ради, подіями, що відбуваються в місті, а й відкрити для себе щось нове про Бердянськ-курорт.

  • Вконтакте