Шановні відвідувачі сайту rada.berdyansk.net! Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки розроблено новий сайт bmr.gov.ua . Його запущено 1 вересня 2014р. Уся нова інформація буде розміщуватися на ньому, а старий сайт працюватиме у якості архіву. Тобто інформацію за 1999 — 01.09.2014 шукайте на старому сайті, а нову на -http://bmr.gov.ua.

Детальніше про переїзд »

Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Громадськість

В місті проводиться системна робота щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері громадсько-політичного життя міста та організації взаємодії виконкому з об’єднаннями громадян та релігійними організаціями міста.

Взаємодія міськвиконкому з партійними, громадськими організаціями та релігійними громадами міста будується на принципах взаємопорозуміння, толерантності, злагоди для вирішення міських проблем. Пріоритетом для міста є конструктивна співпраця з усіма політичними партіями, громадськими організаціями, релігійними конфесіями; сприяння відродженню духовних і національних традицій, збереження історичної пам’яті та культурної спадщини міста.

З метою налагодження ефективної взаємодії виконавчого комітету з об’єднаннями громадян на засадах партнерства, толерантності, злагоди, взаємозацікавленості у досягненні цілей, пов’язаних з процесом демократизації усіх сфер суспільного життя, соціально-економічним і духовним прогресом, всебічним забезпеченням захисту прав і свобод людини та громадянина, при міськвиконкомі з 2008 року за участю науковців, представників громадськості, органів місцевого самоврядування створені дорадчо-консультативні органи – Ради при міському голові. Інформація про діяльність відповідних рад знаходиться на сайті в розділі «Публічна інформація»«Взаємодія з громадськістю»

Довідки за тел. 4 71 84

  • Вконтакте