Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Вакансії

# Структурний підрозділ Посада Дата початку конкурсу Дата закінчення конкурсу Вимоги
1 Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій міста Головний спеціаліст 15.02.2018 16.03.2018  До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за відповідним професійним спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років. Знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері
2 Сектор реформування, експлуатації житлового фонду відділу інвестицій та кап. ремонту, реформування, експлуатації житлового фонду Головний спеціаліст 15.02.2018 16.03.2018 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років. Знання нормативно-правових актів України із житлово-комунального господарства та діяльність ОСББ, навички роботи з кошторисною документацією. Знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері (тимчасова, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).
3 Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів Головний спеціаліст 15.02.2018 16.03.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше  3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, мов програмування PHP, JavaScript (JQuery, Ajax), баз даних та мови SQL (MySQL та PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, мов розмітки HTML, XHTML, каскадних таблиць стилів СSS, шаблонів Bootstrap та Datatables, основ сучастних CMS, принципів MVC, ділової української мови, з досвідом розробки веб-сторінок або веб-сервісів.

4 Сектор інвестицій та капітального ремонту відділу інвестицій та капремонту, реформування, експлуатації житлового фонду управління ЖКГ Спеціаліст 1 категорії 15.02.2018 16.03.2018 До конкурсу запрошуються особи з вищою будівельною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років. Знання нормативно-правових актів України по житлово-комунальному господарству, які регламентують питання роботи управління, знання програмного комплексу ІВК, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
5 Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів Спеціаліст 1 категорії 15.02.2018 16.03.2018 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше  3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, баз даних та мови SQL (MySQL, MSSQL, PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, основ сучасних CMS і CRM, ділової української мови, з досвідом розробки або підтримки систем електронного документообігу

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад,

подають до конкурсної комісії такі документи:

 1. Письмову згоду на обробку персональних даних;
 2. Заяву встановленого зразка щодо участі в конкурсі;
 3. Заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
 4. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
 5. Копію документів про освіту (завірену нотаріально);
 6. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (декларація) за минулий рік;
 7. Копію заповнених сторінок паспорта громадянина України;
 8. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
 9. Копію заповнених сторінок військового квитка;
 10. Медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ4
 11. Письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
 12. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 13. Послужний список та інші документи щодо проходження військової служби.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою
м. Бердянськ, пл. 1-ої Бердянської  Ради, 2,  каб. 24-б;
тел. для довідок:  3-64-85.p


Последнее обновление: 11-04-2013 14:47
 • Вконтакте