Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Вакансії

# Структурний підрозділ Посада Дата початку конкурсу Дата закінчення конкурсу Вимоги
1 Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів виконавчого комітету Бердянської міської ради Головний спеціаліст 20.01.2022 18.02.2022

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням комп’ютерні технології, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Без вимог до стажу роботи. Вільне володіння діловою державною мовою; навички адміністрування комп’ютерних мереж на основі Ubuntu Server, FreeBSD, Debian, CentOS з налаштуванням Samba, VPN, Virtual machines, DMZ, DNS, DHCP; використання мов програмування Python, SQL, C++; мов веб-розробки: HTML, CSS (тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

2 Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради Начальник управління 20.01.2022 18.02.2022 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-и років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері. Бажано знання програмного комплексу ІВК та вміння роботи з кошторисною документацією.
3 Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Начальник відділу 20.01.2022 18.02.2022 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою педагогічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-и років. Знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.
4 Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель Бердянської міської територіальної громади Бердянської міської ради Головний спеціаліст 06.01.2022 04.02.2022 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням “землеустрій та кадастр” за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державній службі або досвід роботи на відповідних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше 2 років. Вільне володіння діловою українською мовою, вміння роботи на комп’ютері та навички роботи з технічною документацією
5 Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель Бердянської міської територіальної громади Бердянської міської ради Головний спеціаліст 06.01.2022 04.02.2022 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням “землеустрій та кадастр”, “право” за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державній службі або досвід роботи на відповідних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше 2 років. Вільне володіння діловою українською мовою, вміння роботи на комп’ютері та навички роботи з технічною документацією.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад,

подають до конкурсної комісії такі документи:

 1. Письмову згоду на обробку персональних даних;
 2. Заяву встановленого зразка щодо участі в конкурсі;
 3. Заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
 4. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
 5. Копію документів про освіту (завірену нотаріально);
 6. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (декларація) за минулий рік;
 7. Копію заповнених сторінок паспорта громадянина України;
 8. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
 9. Копію заповнених сторінок військового квитка;
 10. Медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ4
 11. Письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
 12. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 13. Послужний список та інші документи щодо проходження військової служби.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою
м. Бердянськ, пл. 1-ої Бердянської  Ради, 2,  каб. 24-б;
тел. для довідок:  3-64-85.p


Последнее обновление: 11-04-2013 14:47
 • Вконтакте