Зверніть увагу, що сайт Бердянської міської ради остаточно переїхав на нову коротку адресу - http://bmr.gov.ua

Детальніше про переїзд »

Вакансії

# Структурний підрозділ Посада Дата початку конкурсу Дата закінчення конкурсу Вимоги
1 Відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Спеціаліст 1 категорії 17.01.2019 15.02.2019 До конкурсу запрошуються особи з вищою архітектурною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра. Без вимог до стажу роботи, знання ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.
2 Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської ради Головний спеціаліст 17.01.2019 15.02.2019

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

3 Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Адміністратор 03.01.2019 01.02.2019 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знанням ділової української мови, основ діловодства та роботи зі службовими документами, володіння комп’ютерною технікою (2 штатні одиниці).
4 Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів Головний спеціаліст 03.01.2019 01.02.2019

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, баз даних та мови SQL (MySQL, MSSQL, PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, основ сучасних CMS і CRM, ділової української мови, з досвідом розробки або підтримки систем електронного документообігу.

5 Відділ діловодства та документування Спеціаліст 1 категорії 03.01.2019 01.02.2019

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра. Без вимог до стажу роботи, знанням ділової української мови, основ діловодства та роботи зі службовими документами, володіння комп’ютерною технікою (2 штатні одиниці).

6 Відділ регулювання земельних відносин Головний спеціаліст 03.01.2019 01.02.2019 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знанням ділової української мови, основ діловодства та роботи зі службовими документами, володіння комп’ютерною технікою (2 штатні одиниці).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад,

подають до конкурсної комісії такі документи:

 1. Письмову згоду на обробку персональних даних;
 2. Заяву встановленого зразка щодо участі в конкурсі;
 3. Заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
 4. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
 5. Копію документів про освіту (завірену нотаріально);
 6. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (декларація) за минулий рік;
 7. Копію заповнених сторінок паспорта громадянина України;
 8. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
 9. Копію заповнених сторінок військового квитка;
 10. Медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ4
 11. Письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
 12. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 13. Послужний список та інші документи щодо проходження військової служби.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою
м. Бердянськ, пл. 1-ої Бердянської  Ради, 2,  каб. 24-б;
тел. для довідок:  3-64-85.p


Последнее обновление: 11-04-2013 14:47
 • Вконтакте